Alec Bradley – powiew świeżości na rynku cygar

Producenci cygar bardzo często przekazują swoją wiedzę i umiejętności z pokolenia na pokolenie. Stosunkowo mało jest na rynku nowych fabryk, które zaczynały od przysłowiowego zera. Założyciel marki Alec Bradley, Alan Rubin nie miał wśród swoich przodków osoby związanej z biznesem tytoniowym, jednak nic nie stanęło mu na przeszkodzie by wybrać właśnie tę ścieżkę kariery. Bowiem tuż po osiągnięciu popularności przez cygara (tzw. boom cygarowy), Rubin wystartował ze swoim biznesem w 1996 roku. Jak sam twierdzi, wcześniej wiedział o cygarach jedynie który koniec należy przyciąć, a który zapalić.

E.P. Carrillo Encore Majestic cygarem 2018 roku wg magazynu Cigar Aficionado

E.P. Carrillo Encore Majestic to cygaro dopracowane od pierwszego do ostatniego puffa, które pokocha niejeden Aficionado. Jest ono także zwieńczeniem kariery właściciela marki - osoby, która nie bała się podążać za swoimi marzeniami i mimo przeciwności, potrafiła znaleźć w sobie energię i pasję, do tworzenia fenomenalnych cygar pożądanych na arenie międzynarodowej.

E.P. Carrillo Pledge Prequel  - Cygaro 2020 Roku wg magazynu Cigar Aficionado

E.P. Carrillo Pledge Prequel Cygarem Roku 2020

E.P. Carrillo to butikowa marka cygar premium. Od 2014 roku, po debiucie na rynku serii La Historia z cygarem E-III, Perez-Carrillo zaskakuje Aficionados. Cygaro to uplasowało się na drugim miejscu w rankingu Cigar Aficionado. Kolejne propozycje marki podbijały ogólnoświatowe rankingi. E.P. Carrillo Encore Majestic zostało cygarem nr 1 w 2018 roku. Zaś rok 2020 przyniósł tryumf Perez-Carrillo Pledge Prequel. Cygaro to zaskakuje bogatym bukietem smaków, a także cieszy oko tych osób, które lubują się w przepięknych cygarowych pierścieniach.

Historia marki E.P. Carrillo

Nikaraguańska marka butikowa powstała na początku 2009 roku. Ernesto Perez Carrillo prowadzi ją wraz z córką Lissette Perez-Carrillo oraz synem Ernesto Perez-Carrillo III. Cygara tworzone przez tę rodzinę zyskały szerokie grono koneserów, a także moc wyróżnień w branżowych rankingach.